Вантажна шина Jinyu JF568 235/75 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 235/75 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 235/75 R17.5 143L
Усі ціни 18 →Jinyu JF568 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141L | 7 222 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) (235/75R17.5 143L) | 6 492 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141L 18PR | 6 350 грн. |
Jinyu JF568 235/75 R17.5 143/141L | 6 420 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (235/75R17.5 143/141L) | 6 336 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди