Вантажна шина Jinyu JF568 245/70 R19.5 144J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 245/70 R19.5 144J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 245/70 R19.5 144J
Усі ціни 19 →Jinyu JF568 (рульова вісь) 245/70 R19.5 144/142J | 7 593 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) (245/70R19.5 144J) | 7 023 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 245/70 R19.5 144/142J 18PR | 6 800 грн. |
Jinyu JF568 245/70 R19.5 144/142J | 6 935 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (245/70R19.5 144/142J) | 6 666 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди