Вантажна шина Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 20 →Jinyu JF568 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 211 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L PR18 | 13 000 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 13 158 грн. |
Jinyu JF568 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 12 335 грн. |
Jinyu JF568 (Рулевая) (315/70R22.5 156/150L) | 12 648 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L
Ціни на Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Jinyu JF568 315/70 R22.5 156L | від 12 335 грн. | 20 пропозицій | ||
Jinyu JF568 315/80 R22.5 156L | від 12 688 грн. | 26 пропозицій |