Вантажна шина Jinyu JT560 445/45 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JT560 445/45 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JT560 445/45 R19.5 160J
Усі ціни 19 →Jinyu JT560 (причіпна вісь) 445/45 R19.5 160J | 14 950 грн. |
Jinyu JT560 (прицепная) (445/45R19.5 160J) | 13 950 грн. |
Jinyu JT560 (руль/прицеп) 445/45 R19.5 160J 20PR | 13 230 грн. |
Jinyu JT560 445/45 R19.5 160J | 13 600 грн. |
Jinyu JT560 (Прицепная) (445/45R19.5 160J) | 13 413 грн. |
ще 14 пропозицій