Вантажна шина Jinyu JT560 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JT560 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JT560 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 11 →Jinyu JT560 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 16 478 грн. |
Jinyu JT560 (рулевая) 385/65 R22.5 164K | 14 491 грн. |
Jinyu JT560 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 15 594 грн. |
Jinyu JT560 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 200 грн. |
Jinyu JT560 385/65 R22.5 164K | 15 200 грн. |
ще 6 пропозицій