Вантажна шина Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 19 →Jinyu JY598 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 15 831 грн. |
Jinyu JY598 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 14 893 грн. |
Jinyu JY598 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 430 грн. |
Jinyu JY598 (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 14 320 грн. |
Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K | 14 350 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K
Ціни на Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Jinyu JY598 385/65 R22.5 160K | від 14 308 грн. | 19 пропозицій | ||
Jinyu JY598 385/65 R22.5 164K | від 14 175 грн. | 15 пропозицій |