Корм для собак Josera JosiDog Adult Sensitive 0.9 кг
Josera JosiDog Adult Sensitive 900 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Adult Sensitive 0.9 кг
Усі ціни 10 →Корм для собак JosiDog Adult Sensitive ЙозіДог Едалт Сенсітів 900 гJOSERA JosiDog Adult Sensitive підходить для дорослих собак із чутливим травленням. Завдяки збалансованій та безглютеновій фо... щермулі, цей смачний корм легко перетравлюється та добре засвоюється. Висока пропорція цінних антиоксидантів допомагає захистити клітини від вільних радикалів. Таурин допомагає підтримувати серцеву функцію, зір та репродуктивну функцію. Пребіотик інулін підсилює кишкову мікрофлору. Забезпечення необхідного рівня глікозаміноглік Офіційний партнер Josera Josera.ua (Львів) Поскаржитись | 167 грн. |
Сухий корм для собак з чутливим травленням Josera JosiDog Adult Sensitive, | 151 грн. |
Корм Josera JosiDog Adult Sensitive з м'ясом птиці для дорослих собак з чуСухий корм преміум класу для дорослих собак всіх порід з чутливим травленням. Універсальний легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 167 грн. |
Сухий корм для собак із чутливим травленням JosiDog Adult Sensitive 900 гJosiDog Adult Sensitive Високоперетравн Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 167 грн. |
Сухий корм для собак JosiDog Adult Sensitive з чутливим травленням 900 г ( | 167 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 1 050 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 040 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 460 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 944 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 010 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 1 935 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для кісток, в составе: злаки, м’ясо, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 162 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 399 грн.
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 401 грн.
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 650 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 895 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 952 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 835 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 165 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 770 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 673 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Основні особливості:
- Безглютенова рецептура
- Для собак з чутливим травленням
- Цінні жирні кислоти підтримують здорову шкіру, блискучу шерсть
- Легкоперетравний
Модификації Josera JosiDog Adult Sensitive
Ціни на Josera JosiDog Adult Sensitive |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Adult Sensitive 0.9 кг | від 151 грн. | 11 пропозицій | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 2.7 кг | від 362 грн. | 3 пропозиції | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 4.5 кг | від 835 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 15 кг | від 2 010 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 189 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, рис, кукурудза, жир птиці, кукурудзяний глютен, ячмінь, клас: суперпреміум
від 279 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 285 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, білок, олія, дріжджі, мінерали, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 347 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: курица 20%, куриный белок, кукуруза, рис, мука, ячмень, семена льна 2%, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось 20%, куриный белок, кукуруза, мука, рис, яблочные выжимки 4%, клас: суперпреміум
від 357 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, Горохова мука, білок, комахи, жир, мінерали, клас: суперпреміум
від 410 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, комахи, олія, дріжджі, білок, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 437 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум
від 387 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 420 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, картопляні пластівці, картопляні гранули, жир, горох, клас: суперпреміум
від 446 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок комах, рисовий білок, пташиний жир, гідролізат білка, клас: суперпреміум
від 522 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 40%, яловичі смажені бульйони 19%, картопляні скибочки, клас: суперпреміум