Кулі й патрони JSB Diablo Jumbo Match 5.5 mm 0.89 g 300 pcs
JSB Diablo Jumbo Match 5.5 mm 0.89 g 300 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Diablo Jumbo Match 5.5 mm 0.89 g 300 pcs
JSB Diabolo Jumbo Match 5,5 мм 0,890 гр, 300 шт | 440 грн. |
Свинцовые пули JSB Diabolo Jumbo Match 5.5 мм, 0.89 г 300 шт (546250-300) | 453 грн. |
Пули пневматические JSB Diablo Jumbo Match 5,5 мм 0,890 г 300 шт/уп (54625 | 453 грн. |
Свинцеві кулі JSB Diabolo Jumbo 5,5 мм 0,890 м 300 шт (1453.05.21) | 453 грн. |
Кулі пневматичні JSB Diablo Jumbo Match 5,5 мм 0,890 г 300 шт/уп (546250-3 | 453 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →