Кулі й патрони JSB Diabolo Polymag 4.5 mm 0.52 g 200 pcs
JSB Diabolo Polymag 4.5 mm 0.52 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Diabolo Polymag 4.5 mm 0.52 g 200 pcs
Усі ціни 13 →JSB Polymag 4,5 мм 0,52 гр, 200 шт | 704 грн. |
Свинцовые пули JSB Diabolo Predator Polymag 4.5 мм, 0.52 г 200 шт (1001-01 | 770 грн. |
Пульки JSB Polymag 4,5 мм (1001-01-200) 1001-01-200 | 770 грн. |
Пули пневматические JSB Polymag 4,5 мм (1001-01-200) 1001-01-200 | 770 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →