Кулі й патрони JSB Exact Jumbo Express 5.52 mm 0.93 g 500 pcs
JSB Exact Jumbo Express 5.52 mm 0.93 g 500 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact Jumbo Express 5.52 mm 0.93 g 500 pcs
Усі ціни 9 →JSB Exact Jumbo Express, 5,52 мм, 0,930 г, 500 шт | 748 грн. |
Свинцовые пули JSB Diabolo Exact Jumbo Express 5.52 мм, 0.93 г 500 шт (546 | 726 грн. |
Пульки JSB Exact Jumbo Express 5,52 мм 500 шт/уп (546277-500) 546277-500 | 726 грн. |
Пули пневматические JSB Exact Jumbo Express 5,52 мм 0,930 г 500 шт/уп (546 | 726 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →