Кулі й патрони JSB Exact Jumbo Monster 5.5 mm 1.64 g 200 pcs
JSB Exact Jumbo Monster 5.5 mm 1.64 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact Jumbo Monster 5.5 mm 1.64 g 200 pcs
Усі ціни 9 →Свинцовые пули JSB Diabolo Exact Jumbo Monster 5.52 мм, 1.645 г 200 шт (54 | 440 грн. |
JSB Exact Jumbo Monster 5,52 мм 1.645 гр, 200 шт | 396 грн. |
Пульки JSB Exact Jumbo Monster (546288-200) 546288-200 | 440 грн. |
Пули пневматические JSB Exact Jumbo Monster 5,52 мм 1,645 г 200 шт/уп (546 | 440 грн. |
JSB Пульки JSB Exact Jumbo Monster (546288-200) 546288-200 | 440 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →