Кулі й патрони JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 350 pcs
JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 350 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Exact King 6.35 mm 1.64 g 350 pcs
Усі ціни 8 →Свинцовые пули JSB Exact King 6,35 мм 1,645 г 350 шт/уп (546298-350) | 814 грн. |
Пульки JSB Exact King 350 шт. (546298-350) 546298-350 | 781 грн. |
Пульки JSB Exact King 350 шт. (546298-350) 546298-350 | 814 грн. |
Пули пневматические JSB Exact King 6,35 mm 1,645 г 350 шт/уп (546298-350) | 814 грн. |
JSB Пульки JSB Exact King 350 шт. (546298-350) 546298-350 | 814 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →