Кулі й патрони JSB Match Premium Middle 4.5 mm 0.52 g 200 pcs
JSB Match Premium Middle 4.5 mm 0.52 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Match Premium Middle 4.5 mm 0.52 g 200 pcs
Усі ціни 6 →Свинцовые пули JSB Match Premium middle 4.48 мм, 0.52 г 200 шт (1019-200) | 265 грн. |
Пульки JSB Match Premium middle 4.49мм, 0.52г (200шт) (1014-200) 1014-200 | 264 грн. |
JSB Пульки JSB Match Premium middle 4.49мм, 0.52г (200шт) (1014-200) 1014- | 264 грн. |
Свинцеві кулі JSB Match Premium Middle 0.52 г 200 шт. (1014-200) | 265 грн. |
Кульки JSB Match Premium middle 4.49 мм, 0.52 м (200шт) (1014-200) | 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →