Литий диск JT 1296 8x18/5x114,3 ET42 DIA67,1
від 5 677 до 6 713 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації JT 1296 1
Характеристики
JT 1296 8x18/5x114,3 ET42 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 1296 8x18/5x114,3 ET42 DIA67,1
Сортувати
Литые диски JT 1296 R18 W8 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1 (HHB) 1000875114 | 6 198 грн. |
JT 1296 R18 W8 PCD5x114,3 ET42 DIA67.1 HHB | 6 601 грн. |
JT 1296 8,0x18/5x114,3 D67,1 ET42 HHB | 6 135 грн. |
JT 1296 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET42 DIA67.1) HHB | 5 966 грн. |
Диски JT 1296 8x18 5x114,3 ET42 DIA67,1 (HHB) | 5 677 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі