Кавоварка Jura E4 15435 чорний
Відео 5Фото 12 |
Jura E4 15435 чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura E4 15435 чорний
Усі ціни 54 →Кавомашина JURA E4 Piano Black EA | 38 974 грн. |
Кавомашина Jura E4 Piano Black E4 Piano Black (15435) | 38 974 грн. |
Кавомашина Jura E4 piano black (EA) | 39 989 грн. |
Кавомашина Jura E4 (Piano Black) (EA) (UA) 15435 | 39 399 грн. |
Jura E4 Piano Black (15435) офіційна гарантія | 35 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jura E4 15435
Ціни на Jura E4 15435 |
---|---|---|---|---|
Jura E4 15433 білий | від 32 955 грн. | 23 пропозиції | ||
Jura E4 15435 чорний | від 35 100 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →