Кавоварка Jura E6 15377 чорний
Відео 3Фото 8 |
Jura E6 15377 чорний |
|
Добротна автоматизована еспресо-машина від іменитого швейцарського виробника, відомого бездоганно високою якістю побутового та професійного обладнання для приготування кави. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для активного домашнього та офісного використання. Обладнана сучасною цифровою системою управління з яскравим кольоровим LCD-дисплеєм і безліччю різних налаштувань.
Може швидко приготувати еспресо, рістретто, американо, Еспресо макіато, капучіно, флет уайт, лате макіато, молоко збите в піну і гарячу воду для заварювання чаю. Кавово-молочні напої готуються з використанням напівавтоматичного капучинатора. Ключовою особливістю кавоварки Jura E6 стала фірмова технологія імпульсної екстракції P. E. P. (Pulse Extraction Process), яка гарантує досягнення оптимального ступеня насиченості смаку.
Вбудована жорна кавомолка Aroma G3 забезпечує ступінчасте регулювання дисперсності помелу, а в процесі заварювання можлива Гнучка налаштування об'єму, фортеці (8 варіантів) і температури (2 варіанти). Здатна готувати дві порції еспресо, може працювати з високими чашками і келихами. Обладнана довговічним несьемним заварювальним блоком з попереднім змочуванням і максимальною місткістю 16 г.Чистоту і ідеальний гігієнічний стан кавомашини легко підтримувати завдяки функціям самоочищення і промивання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Купити Jura E6 15377 чорний
Усі ціни 7 →Кавомашина JURA E6 Piano Black (EC) | 42 000 грн. |
Jura E6 Piano Black EB (15377) | 31 999 грн. |
Кавомашина автоматична Jura E6 Piano Black | 32 291 грн. |
Jura E6 Piano Black (15437) | 32 670 грн. |
Кавомашина автоматична Jura E6 Piano Black | 38 750 грн. |
Кавомашина Jura E6 Piano Black | 59 700 грн. |
Кавомашина Jura E6 Piano Black | 59 800 грн. |
- Контейнер для макухи на 16 порцій
- Енергозберігальний режим
Модификації Jura E6 15377
Ціни на Jura E6 15377 |
---|---|---|---|---|
Jura E6 15378 білий | від 38 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Jura E6 15376 сріблястий | від 46 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Jura E6 15377 чорний | від 31 999 грн. | 7 пропозицій |