Акваріум Juwel Primo 110 л
Відео 14 |
Juwel Primo 110 70 л110 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juwel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juwel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Juwel Primo 110 л
Акваріум Juwel PRIMO 110 LED чорний (4022573253801) 4022573253801 | 8 094 грн. |
Juwel Акваріум Juwel PRIMO 110 LED чорний (4022573253801/4022573255805) 40 | 8 094 грн. |
Акваріум Juwel прямий Primo 110 LED, 81х45х36 см, 110 л | 11 593 грн. |
Акваріум Juwel PRIMO 110 LED чорний (4022573253801) | 11 248 грн. |
Відеоогляди
Два варіанти колірного оформлення:
- Білий
- Чорний
Модификації Juwel Primo
Ціни на Juwel Primo |
---|---|---|---|---|
Juwel Primo 70 л | від 5 872 грн. | 6 пропозицій | ||
Juwel Primo 110 л | від 8 094 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →