Акваріум Juwel Primo 70 л
Відео 16 |
Juwel Primo 70 70 л110 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juwel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juwel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Juwel Primo 70 л
Акваріумний набір Juwel Primo 70 LED, чорний, 70 л | 7 163 грн. |
Акваріум Juwel PRIMO 70 LED чорний (4022573253702) 4022573253702 | 5 835 грн. |
Juwel Акваріум Juwel PRIMO 70 LED чорний (4022573253702) 4022573253702 | 5 835 грн. |
Акваріум Juwel PRIMO 70 LED чорний (4022573253702) | 8 154 грн. |
Відеоогляди
Два варіанти колірного оформлення:
- Білий
- Чорний
Модификації Juwel Primo
Ціни на Juwel Primo |
---|---|---|---|---|
Juwel Primo 70 л | від 5 835 грн. | 4 пропозиції | ||
Juwel Primo 110 л | від 8 044 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →