Диск K&K Andorra
Товар застарів 1 456 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 1 450 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 1 448 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.3 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 1 221 грн.
діаметр (R) 14 / 15 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 100 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 - 43 мм
від 1 468 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 мм
від 1 469 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 20 мм
від 1 443 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 98 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 58.6 мм
від 1 483 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 139.7 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 110 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 6 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 110 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 65.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
діаметр (R) 14 / 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 1 332 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 1 412 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 41 мм
від 1 501 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
від 1 411 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 41 мм
від 1 172 грн.
діаметр (R) 14 - 16 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 - 53 мм
від 1 325 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
Модифікації K&K Andorra 1
Даної моделі немає в продажу |