Диск K&K M56
Фото 3 | Товар застарів 4 262 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 5 000 грн.
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 6 болта (ів), 139.7 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 106.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 25 мм
від 4 693 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 4 360 грн.
діаметр (R) 16 / 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.1 - 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 - 50 мм
від 4 466 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 4 880 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 150 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 110.2 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 4 800 грн.
діаметр (R) 17 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 / 51 мм
від 3 884 грн.
діаметр (R) 16 - 19 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 - 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 - 45 мм
від 4 962 грн.
діаметр (R) 16 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 4 980 грн.
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 4 289 грн.
діаметр (R) 17 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 4 784 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 3 750 грн.
діаметр (R) 16 - 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 110 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.5 - 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 - 42 мм
від 4 334 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 70.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 4 666 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 3 780 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
Модифікації K&K M56 1
Даної моделі немає в продажу |