Диск K&K Omikron
Товар застарів 2 097 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 1 536 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 65 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 23 мм
від 1 831 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 - 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 / 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 20 / 30 мм
від 2 086 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 98 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 58.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 25 мм
від 2 080 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 47 мм
від 1 985 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 30 мм
від 1 987 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 2 065 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 49 мм
від 2 130 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 36 мм
від 1 920 грн.
діаметр (R) 13 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 2 045 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 мм
від 2 150 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 32 мм
від 1 758 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 47 мм
від 1 752 грн.
діаметр (R) 15 / 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 / 66.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 мм
від 1 412 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 163 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 48 мм
Модифікації K&K Omikron 1
Даної моделі немає в продажу |