Вантажна шина Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6
Виберіть розмір вантажної шини
Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kabat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kabat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6
Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6 | 11 608 грн. |
Kabat SGP-04 (14.9/R24 128A6) | 11 642 грн. |
Грузовые шины Kabat SGP-04 (с/х) 14.9 R24 128A6 8PR 1001481414 | 11 471 грн. |
Модификації Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6
Ціни на Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6 |
---|---|---|---|---|
Kabat SGP-04 11.2 R24 116A6 | від 7 663 грн. | 3 пропозиції | ||
Kabat SGP-04 12.4 R24 120A6 | від 7 773 грн. | 9 пропозицій | ||
Kabat SGP-04 14.9 R24 128A6 | від 11 471 грн. | 3 пропозиції |