Вантажна шина Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6
Виберіть розмір вантажної шини
Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6 16.9 R30 " 150 A6 18.4 R30 " 149 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kabat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kabat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6
Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6 | 18 044 грн. |
Kabat SGP-04 (16.9/R30 150A6) | 18 201 грн. |
Kabat SGP-04 с/х с/г (16,9R30 150A6) 387112 | 17 861 грн. |
Модификації Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6
Ціни на Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6 |
---|---|---|---|---|
Kabat SGP-04 16.9 R30 150A6 | від 17 861 грн. | 3 пропозиції | ||
Kabat SGP-04 18.4 R30 149A6 | від 20 571 грн. | 1 пропозиція |