Витяжка Kaiser AT-6409 FW Eco білий
Фото 8 |
Kaiser AT-6409 FW Eco білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-6409 FW Eco білий
Усі ціни 11 →Кухонна витяжка Kaiser AT 6409 FW Eco | 32 527 грн. |
KAISER AT 6409 FW Eco | 27 999 грн. |
Вытяжка Kaiser at 6409 fw Eco | 32 136 грн. |
Витяжка Kaiser AT 6409 FW Eco 118-01 | 30 399 грн. |
Кухонная вытяжка Kaiser AT 6409 FW Eco | 28 269 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kaiser AT-6409 FW Eco
Ціни на Kaiser AT-6409 FW Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-6409 FW Eco білий | від 27 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaiser AT-6408 F Eco чорний | від 23 814 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →