Витяжка Kaiser AT-6430 F Eco чорний
Kaiser AT-6430 F Eco чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-6430 F Eco чорний
Усі ціни 16 →Kaiser Kaiser AT 6430 F Eco | 28 399 грн. |
KAISER AT 6430 F Eco | 25 699 грн. |
Витяжка Kaiser AT6430FEco | 31 043 грн. |
Витяжка Kaiser AT 6430 F Eco 121-01 | 28 399 грн. |
Вытяжка Kaiser at 6430 f eco | 30 022 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →