Витяжка Kaiser AT-6450 Eco чорний
Фото 4 |
Kaiser AT-6450 Eco чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-6450 Eco чорний
Усі ціни 14 →Kaiser Kaiser AT 6450 Eco | 29 099 грн. |
Кухонна витяжка Kaiser AT 6450 Eco | 30 023 грн. |
KAISER AT 6450 Eco | 26 499 грн. |
Витяжка Kaiser AT 6450 Eco | 31 618 грн. |
Вытяжка Kaiser at 6450 Eco | 30 761 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →