Витяжка Kaiser AT-8409 FW Eco білий
Kaiser AT-8409 FW Eco білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser AT-8409 FW Eco білий
Усі ціни 13 →Kaiser Kaiser AT 8409 FW Eco | 29 899 грн. |
Кухонна витяжка Kaiser AT 8409 FW Eco | 31 992 грн. |
KAISER AT 8409 FW Eco | 27 299 грн. |
Вытяжка Kaiser at 8409 fw Eco | 31 607 грн. |
Витяжка Kaiser AT 8409 FW Eco 136-01 | 29 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Настав час переробляти кухню і разом зі старими кухонними меблями вирушила з колишньої витяжки. Грошей не нову кухню було достатньо, тому замовляли її в індивідуальному порядку, користуючись послугами дизайнера. Вона ж і рекомендувала нам цього виробника та його похилі витяжки. Картинки в ноутбуці і мені та дружині здалися привабливими, і ми включили вартість витяжки в загальну вартість кухні. Але реальність виявилася куди цікавішою за фотографії на екрані. Почну з того, що вона взагалі не схожа на традиційні купальні та навісні конструкції. Похила скляна товста панель зі скляними ж дверцятами схожа швидше на якусь футуристичну похилу шафку, і тільки нога повітроводу нагадує, що це все-таки витяжка. Причому витяжка нового покоління з периметральним всмоктуванням. Це означає, що повітря втягується по периметру скляної панелі, охоплюючи таким чином всю варильну поверхню. У ній встановлений потужний, майже двосотватний електродвигун і відцентровий вентилятор пристойного діаметра, які на максимальній швидкості (а їх всього три) створюють ураганну тягу. Причому за рахунок великого периметрального всмоктування цей ураган біля витяжки відчувається не дуже, зате якщо при зачинених вікнах прикривати кухонні двері, то протяг у отворі виходить дуже помітний. Окремо варто похвалити сенсорне управління і вбудований електронний годинник. Жодних кнопок, тільки сенсорні поверхні, яким включаєш, регулюєш швидкість, запалюєш потужне підсвічування на галогенних лампах, і навіть встановлюєш таймер. Як пізніше з'ясувалося, витяжка не має до Німеччини жодного відношення. Це польсько-китайський продукт. Безумовно якісний та функціональний, але за таких обставин його ціна вже здається не цілком адекватною. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Kaiser AT-8409 FW Eco
Ціни на Kaiser AT-8409 FW Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser AT-8409 FW Eco білий | від 27 299 грн. | 13 пропозицій | ||
Kaiser AT-8408 F Eco чорний | від 25 199 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →