Духова шафа Kaiser EH 4747
Kaiser EH 4747 2020 ріквузька |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 4747
Усі ціни 10 →Kaiser Kaiser EH 4747 | 24 899 грн. |
Духовой шкаф Kaiser EH 4747 | 24 999 грн. |
KAISER EH 4747 | 23 999 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser EH 4747 183-01 | 24 999 грн. |
Kaiser EH 4747 | 24 790 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →