Духова шафа Kaiser EH 6355 ElfEm
Відео 1Фото 2 |
Kaiser EH 6355 ElfEm |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 6355 ElfEm
Усі ціни 20 →Kaiser Kaiser EH 6355 ElfEm | 36 199 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser EH6355ElfEm | 38 733 грн. |
Духовой шкаф Kaiser EH 6355 ElfEm | 38 733 грн. |
KAISER EH 6355 ElfEm | 34 699 грн. |
6355 ElfEm Духовой шкаф электрический Kaiser eh | 38 619 грн. |
ще 15 пропозицій
anonim
15 липня 2020, 21:40
Не работает духовка, хотя лампочки горят #
Функции разогрева не работают. Что делать?
anonim
26 березня 2020, 08:23
Возможно ли отключение часов #
Когда духовка не работает, хотелось бы выключать часы. Потому что часы очень громко тикают и не дают спокойно спать). Можно ли сделать так, что бы часы не тикали, или выключать их на время, пока духовым шкафом не пользуются?
Відеоогляди
Модификації Kaiser EH 6355 ElfEm
Ціни на Kaiser EH 6355 ElfEm |
---|---|---|---|---|
Kaiser EH 6355 RotEM | від 33 655 грн. | 10 пропозицій | ||
Kaiser EH 6355 ElfEm | від 34 699 грн. | 20 пропозицій | ||
Kaiser EH 6355 Em | від 32 525 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →