Духова шафа Kaiser EH 6424 RotBE Eco
Kaiser EH 6424 RotBE Eco |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 6424 RotBE Eco
Усі ціни 22 →Kaiser Kaiser EH 6424 RotBe Eco | 37 599 грн. |
Духовой шкаф Kaiser EH 6424 RotBE Eco | 37 699 грн. |
KAISER EH 6424 RotBE Eco | 33 999 грн. |
Духова шафа Kaiser EH 6424 RotBe Eco | 40 984 грн. |
6424 RotBE Eco Встраиваемая электрическая духовка Kaiser eh | 40 219 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Kaiser EH 6424 RotBE Eco
Ціни на Kaiser EH 6424 RotBE Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser EH 6424 ElfBe Eco | від 33 859 грн. | 13 пропозицій | ||
Kaiser EH 6424 GrBE Eco | від 33 999 грн. | 25 пропозицій | ||
Kaiser EH 6424 RotBE Eco | від 33 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →