Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2510
Фото 3 |
Kaiser EM 2510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EM 2510
Усі ціни 23 →Kaiser Kaiser EM 2510 | 21 199 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Kaiser Em 2510 | 22 684 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Kaiser Em 2510 | 22 683 грн. |
KAISER EM 2510 | 19 119 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Kaiser EM 2510 | 19 723 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →