Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2520
Фото 5 |
Kaiser EM 2520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EM 2520
Усі ціни 24 →Kaiser Kaiser EM 2520 | 20 099 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Kaiser Em 2520 | 21 506 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Kaiser Em 2520 | 21 507 грн. |
Вбудована мікрохвильова пiч Kaiser EM2520 | 21 506 грн. |
KAISER EM 2520 | 18 999 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →