Укулеле Kala Soprano Shark Ukulele
Фото 12 |
Kala Soprano Shark Ukulele
Тип:укулеле
Розмір:сопрано
Дека:червоне дерево
Бридж:палісандр
Гриф:червоне дерево, 12 ладів(у)
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики Soprano Shark Ukulele
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kala Soprano Shark Ukulele
Укулеле Kala Makala Shark Soprano Surf Green (MK-SS/GRN) | 2 400 грн. |
Укулеле Kala Makala Shark MK-SS-WHT Soprano | 5 499 грн. |
Укулеле Kala Makala Shark Soprano Mako Blue (MK-SS/BLU) | 2 400 грн. |
Укулеле Kala Makala Shark Soprano Mako Blue (MK-SS/BLU) | 2 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →