Радіатор опалення Kalde 22K 300x500
від 1 620 до 1 910 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації Kalde 22K 13
Характеристики
Kalde 22K 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kalde 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kalde.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kalde 22K 300x500
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення KALDE 300x500 мм універсальне підключ | 1 910 грн. |
KALDE 300x500 22 тип VK | 1 910 грн. |
Радиатор стальной Kalde 300x500 22 тип Vk | 1 620 грн. |
KALDE 300x500 22 тип VK | 1 810 грн. |
Радіатор сталевий Kalde 22 тип 300x500 мм нижнє підключення (10780) 000010 | 1 910 грн. |
Радіатор сталевий Kalde тип 22 300x500 мм 733 Вт (0322-cpr-300500) | 1 910 грн. |
Радіатор сталевий Kalde 22 тип 300x500 мм нижнє підключення (10780) | 1 910 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KALDE 300x500 мм універсальне підключ | 1 910 грн. |
Закрити
Рекомендуємо