Ванна Kaldewei Cayono 150x70 см
Відео 5Фото 2 |
Kaldewei Cayono 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися покриттям Anti-Slip
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Cayono 150x70 см
Усі ціни 8 →Ванна сталева Kaldewei CAYONO Mod.747 150x70см +274700010001 274700010001 | 10 990 грн. |
Ванна сталева Kaldewei CAYONO Mod.747 150x70см (2747 0001 0001) 2747 0001 | 14 000 грн. |
Kaldewei Kaldewei Cayono 150x70 mod 747 | 10 599 грн. |
Ванна Cayono 150x70 mod 747 3,5мм 274700010001 | 10 900 грн. |
Ванна сталева Kaldewei 274700010001 Mod.747 CAYONO 150x70 | 10 990 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kaldewei Cayono
Ціни на Kaldewei Cayono |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Cayono 150x70 см | від 10 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 160x70 см | від 10 207 грн. | 9 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 170x70 см | від 12 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 170x75 см | від 12 340 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 180x80 см | від 13 085 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →