Ванна Kaldewei Cayono 170x75 см
Відео 5Фото 7 |
Kaldewei Cayono 170x75 |
|
Додатково може комплектуватися з антибактеріальним покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaldewei Cayono 170x75 см
Усі ціни 10 →Ванна сталева Kaldewei Cayono Mod.750 1700x750 +275000010001 275000010001 | 15 248 грн. |
Ванна сталева Kaldewei Cayono Mod.750 1700x750 (2750 0001 0001) 2750000100 | 12 340 грн. |
Ванна сталева Kaldewei Cayono 1700x750 без ніжок 275000010001 | 13 752 грн. |
Kaldewei Kaldewei Cayono 170x75 mod 750 | 12 340 грн. |
Kaldewei Kaldewei Cayono 275000010001 Mod.750 170*75 2750 0001 0001 | 16 030 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kaldewei Cayono
Ціни на Kaldewei Cayono |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Cayono 150x70 см | від 10 599 грн. | 8 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 160x70 см | від 10 207 грн. | 9 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 170x70 см | від 12 399 грн. | 9 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 170x75 см | від 12 340 грн. | 10 пропозицій | ||
Kaldewei Cayono 180x80 см | від 12 450 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →