Зимова шина KAMA 505 185/60 R14 82T
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
KAMA 505 185/60 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KAMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KAMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KAMA 505 185/60 R14 82T
KAMA 505 185/60R14 82T (Под шип) | 1 622 грн. |
Кама Кама 505 185/60 R14 82T | 1 621 грн. |
Кама 505 Irbis (185/60R14 82T) | 1 621 грн. |
Кама 505 185/60 R14 82T | 1 815 грн. |
Кама 505 185/60 R14 82T (шип) | 2 150 грн. |
Відеоогляди
5 0 19 28 |
катаюсь 3 сезони.шипів вже майже немає.із-за великих швидкостей по асфальту. звичайно без шипів вона не дуже а загалом нормальна гума. по сухому снігу і без шипів нормально їде. не дуже галаслива і в міру м'яка. Коротше кажучи чудова гума за ці гроші. катаюсь 3 сезони.шипів вже майже немає.із-за великих швидкостей по асфальту. звичайно без шипів вона не дуже а загалом нормальна гума. по сухому снігу і без шипів нормально їде. не дуже галаслива і в міру м'яка. Коротше кажучи чудова гума за ці гроші. шипи слабо тримаються. користуюся KAMA 505 175/65 R14 82T місяць і більше |
Купил резину в магазине 4 колеса на 2107 поверте на заснежаных и частково ледяных участках 100_ 120км без проблем еду дорогу держит а вот по сухому асфальту не много качает резина мягкая . Выгребает с под себя супер знакомый купил кордеанты жалует не дорогая цена уверен в езде на все 100% не абнаружыл их просто нету рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 61 відгуку
ще 10 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →