Моторне мастило Kama Oil 10W-40 5 л
Kama Oil 10W-40 5L |
|
Бюджетна напівсинтетична олія, призначена для використання на цілорічній основі. Продукт підходить для бензинових двигунів внутрішнього згоряння, дизельних двигунів та моторів, що працюють на зрідженому газу. Олію допускається заливати як у мотори легковиків, так і в силові агрегати вантажних автомобілів. Kama Oil 10W-40 5L запобігає передчасному зносу деталей двигуна, має гарні мастильні властивості, попереджає утворення корозії.
Використання технічної мастила не утворює відкладень на внутрішніх вузлах мотора, також масло не піниться. Продукту надано сертифікат якості API SG/CF. Рівень в'язкості моторної олії відповідно до міжнародної класифікації SAE позначений індексом 10w-40. На прилавках автомагазинів технічна рідина для належного мастила двигуна представлена як у невеликій тарі об'ємом 1 л, так і у пластиковій каністрі 5-літрового об'єму. Конкурентною перевагою продукту перед іншими автомасла є демократична вартість.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kama Oil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kama Oil.
Купити Kama Oil 10W-40 5 л
Усі ціни 6 →Кама Ойл 10W-40 (5л) | 978 грн. |
КАМА ОЙЛ 3504 | 486 грн. |
Кама Ойл 10W-40 (5л) | 975 грн. |
КАМА ОЙЛ 10W-40 (5л) | 478 грн. |
Олія напівсинтетична 10W-40 5л КАМА ОЙЛ | 659 грн. |
Моторна олива Кама Ойл 10W-40 5 л (4820159710843) | 655 грн. |
Модификації Kama Oil 10W-40
Ціни на Kama Oil 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Kama Oil 10W-40 1 л | від 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Kama Oil 10W-40 4 л | від 423 грн. | 6 пропозицій | ||
Kama Oil 10W-40 5 л | від 478 грн. | 6 пропозицій | ||
Kama Oil 10W-40 20 л | від 2 057 грн. | 2 пропозиції |