Пляшка Kambukka Elton 0.75
Kambukka Elton 0.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kambukka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kambukka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kambukka Elton 0.75
Пляшка для води Kambukka Elton, 750 мл, темно-синя (11-03029) | 798 грн. |
Пляшка для води Kambukka Elton, 750 мл, небесно-блакитна (11-03028) | 798 грн. |
Пляшка для води Kambukka Elton, 750 мл, темно-лазурна (11-03031) | 798 грн. |
Пляшка для води Kambukka Elton, 750 мл, коралова (11-03022) | 1 003 грн. |
Пляшка для води Kambukka Elton, 750 мл, пастельно-рожева (11-03032) | 798 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →