Світильник Kanlux Biso 29260
Kanlux Biso 29260 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanlux Biso 29260
Усі ціни 6 →Світильник фасадний Kanlux Biso LED EL 8W-GR IP54 140Lm 4000K графітовий 2 | 1 893 грн. |
Фасадний садово-парковий світлодіодний світильник Kanlux BISO 8W 29260 | 1 893 грн. |
Фасадний світильник Kanlux BISO LED EL 8W-GR 4000К графітовий (KA-29260) | 2 229 грн. |
Вуличний світильник BISO KANLUX 29260 | 2 229 грн. |
Вуличний світильник Kanlux 29260 BISO LED EL 8W-GR | 2 229 грн. |
Фасадний світильник Kanlux Biso 29260 | 2 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →