Світильник Kanlux Reka 28990
Kanlux Reka 28990 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanlux Reka 28990
Усі ціни 6 →Світильник вуличний LED Reka 360LM 4000K IP54 7W графіт 28990 | 1 388 грн. |
Фасадний садово-парковий світлодіодний світильник Kanlux REKA 7W 28990 | 1 388 грн. |
Світильник фасадний Kanlux REKA LED EL 7W-L-GR (KA-28990) | 1 634 грн. |
Ліхтар вуличний REKA KANLUX 28990 | 1 634 грн. |
Вуличний світильник Kanlux 28990 Reka led | 1 634 грн. |
Вуличний світильник Kanlux REKA LED EL 7W-L-GR (28990) | 1 634 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →