Світильник Kanlux Sevia 23552
Kanlux Sevia 23552 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanlux Sevia 23552
Світильник парковий Kanlux Sevia LED 50 4000К (23552) | 1 260 грн. |
Парковий стовпчик SEVIA KANLUX 23552 | 1 260 грн. |
Вуличний світильник Kanlux 23552 Sevia | 1 260 грн. |
Парковий світильник Kanlux Sevia 23552 | 1 260 грн. |
Уличный светильник Kanlux 23552 Sevia | 1 260 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →