Рівень Kapro 905-40P-150
Відео 1Фото 4 |
Kapro 905-40P-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 905-40P-150
Уровень Kapro Plumbsite Opti-Vision Condor 2 капсулы 1500 мм (905-40-150) | 4 617 грн. |
Рівень Kapro OPTI-VISION CONDOR 150cм (905-40-150) | 4 617 грн. |
Рівень будівельний Kapro Condor із системою OptiVision Red 1500 мм (905-40 | 4 050 грн. |
Рівень Kapro OPTI-VISION CONDOR 150см (905-40-150) | 4 617 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kapro 905-40P-150
Ціни на Kapro 905-40P-150 |
---|---|---|---|---|
Kapro 905-40P-40 | від 2 149 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-60 | від 2 915 грн. | 3 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-80 | від 3 122 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-100 | від 2 893 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-120 | від 3 225 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-150 | від 4 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 905-40P-200 | від 4 949 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →