Рівень Kapro 987XL-41-150
Фото 3 |
Kapro 987XL-41-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 987XL-41-150
Уровень Kapro Saturn 3 капсулы 1500 мм (987XL-41-150) | 2 446 грн. |
Рівень Kapro 987XL Saturn 1500мм (987XL-41-150) | 2 446 грн. |
Рівень посилений Kapro Saturn 1500 мм (987XL-41-150) | 2 446 грн. |
Рівень Kapro 987XL Saturn 1500мм (987XL-41-150) | 2 446 грн. |
Модификації Kapro 987XL-41-150
Ціни на Kapro 987XL-41-150 |
---|---|---|---|---|
Kapro 987XL-41-40 | від 1 162 грн. | 1 пропозиція | ||
Kapro 987XL-41-60 | від 773 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 987XL-41-80 | від 952 грн. | 3 пропозиції | ||
Kapro 987XL-41-100 | від 1 087 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 987XL-41-120 | від 2 268 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 987XL-41-150 | від 2 446 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →