Вантажна шина Kapsen HS166 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS166 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS166 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Kapsen HS166 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 9 497 грн. |
Kapsen HS166 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 11 363 грн. |
Kapsen HS166 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 9 100 грн. |
Вантажна шина KAPSEN HS166 (причепна) 385/65R22.5 160K | 9 813 грн. |
KAPSEN Вантажна шина KAPSEN HS166 (причепна) 385/65R22.5 160K | 10 045 грн. |
ще 7 пропозицій