Вантажна шина Kapsen HS201 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS201 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS201 315/70 R22.5 154M
Kapsen HS201 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150M PR20 | 7 581 грн. |
Kapsen HS201 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150M 20PR | 7 650 грн. |
Kapsen HS201 рульова рульова (315/70R22,5 154/150M) 287397 | 7 718 грн. |