Вантажна шина Kapsen HS268 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS268 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS268 12 R20 156K
Усі ціни 11 →Kapsen HS268 (универсальная) 12.00 R20 156/153K PR20 | 11 436 грн. |
Kapsen HS268 (универсальная) 12 R20 156K | 11 567 грн. |
Kapsen HS268 (универсальная) 12.00 R20 156/153K 20PR | 11 340 грн. |
Kapsen HS268 (12/R20 156K) | 11 599 грн. |
Вантажна шина KAPSEN HS268 (універсальна) 12.00R20 156/153K 20PR | 11 343 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kapsen HS268 12 R20 156K
Ціни на Kapsen HS268 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Kapsen HS268 8.25 R20 139K | від 6 902 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapsen HS268 9 R20 144K | від 7 348 грн. | 6 пропозицій | ||
Kapsen HS268 12 R20 156K | від 10 535 грн. | 11 пропозицій |