Ручний розпилювач Karcher 2.645-264.0
Фото 5 |
Karcher 2.645-264.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher 2.645-264.0
Усі ціни 21 →Наконечник для поливу Karcher 2.645-264.0 | 219 грн. |
Насадка для поливу Karcher (2.645-264.0) 2.645-264.0 | 219 грн. |
Наконечник для полива Karcher (2.645-264.0) | 219 грн. |
Наконечник для поливу Karcher (2.645-264.0) | 219 грн. |
Зрошувач ручний KARCHER, прямий, регулювання форми струменя води 2.645-264 | 244 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →