Садова повітродувка-пилосос Karcher BLV 18-200 Battery (1.444-100.0)
Відео 3Фото 5 |
Karcher BLV 18-200 Battery |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher BLV 18-200 Battery
Усі ціни 40 →Акумуляторна повітродувка-пилосос Karcher BLV 18-200 Battery без акб 1.444 | 9 999 грн. |
Акумуляторна повітродувка-пилосос Karcher BLV 18-200 Battery (18 В) (1.444 | 9 999 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка Karcher BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) | 8 500 грн. |
Воздуходувка аккумуляторная Karcher BLV 18-200 Battery (1.444-100.0) - без | 9 999 грн. |
KARCHER BLV 18-200 BATTERY (1.444-100.0) | 7 976 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →