Ланцюгова пила Karcher CNS 18-30 Battery 14440010
Відео 2Фото 11 |
Karcher CNS 18-30 Battery 14440010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher CNS 18-30 Battery 14440010
Усі ціни 69 →Акумуляторна ланцюгова пила Karcher CNS 18-30 Battery без акб 1.444-001.0 | 9 999 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Karcher CNS 18-30 Battery (1.444-001.0) UA-UCR | 9 599 грн. |
Пила ланцюгова Karcher CNS 18-30 Battery, solo (без АКБ та ЗУ) (1.444-001. | 9 999 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Karcher CNS 18-30 Battery + быстрозарядный комп | 16 999 грн. |
KARCHER CNS 18-30 BATTERY (1.444-001.0) | 8 865 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди